Beton Parlatma

Beton Parlatma

Ankara - Konya - Eskişehir Beton Parlatma Hizmetleri Fiyatları ve Uygulaması için bizimle iletişime geçin

Beton silme ve parlatma işlemleri beton yüzeylerdeki pürüzlerin, kir ve lekelerin temizlenmesini sağlamakla beraber beton zeminlerin ömrünü de uzatmaktadır. Beton silim makinesi kullanılarak zımparalanan beton zeminler pürüzsüz bir hale getirilir. Bu işlem sadece pürüzleri almakla kalma betonun üst katmanında kiri ve pisliği emen yüzeyinde ayrılmasını sağlar. Bu işlem sonrasında beton parlatma makinesi devreye girerek beton parlatma kimyasalları uygulamasını yapar. Beton zemin parlatıcı malzemeler ya da cila malzemeleri silme işlemi yapılmış beton zeminler tarafından emilerek üst yüzeyde koruma katmanı oluşturmakta ve beton zeminin içine işleyerek yıpranıp dökülmelere karşı koruma sağlamaktadır. Beton silim Ankara firması olan ZEK (Zemin Epoksi Kaplama) firmamız sayesinde en iyi şekilde beton silim ve parlatma işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Beton parlatma nasıl yapılır beton parlatma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir gibi sorularınız firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Beton parlatma cilası kaplatmak istediğiniz zeminler için en uygun beton parlatma fiyatları ile bu işlemleri yaptırmak isterseniz firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Kullandığımız beton silme elması kalitesi sayesinde çok daha pürüzsüz beton silim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. En iyi şekilde beton silim işlemi yaptırmak için ZEK (Zemin Epoksi Kaplama) firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz. Ekibimiz sizi işlemler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirerek en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır. Deneyimli işçilik kabiliyetimiz sayesinde yapılan uygulamalar en iyi sonuçları vermektedir.

Beton parlatma firmaları arasında bulunan ZEK (Zemin Epoksi Kaplama) firmamız en kötü durumdaki beton zeminleri bile düzgün silim işlemleri ile pürüzsüzleştirmekte ve özel cilalar ile parlatmaktadır. Beton parlatma işleminde kullanılan parlatma cilaları beton zemin tarafından emilerek beton zeminin güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda tozumasını da engeller. Beton zemin parlatma fiyatları için verilen uygun teklifler sayesinde firmamıza beton zeminlerinizin parlatmasını yaptırabilirsiniz. Hemen bizi arayarak en uygun beton parlatma m2 fiyatları teklifimizi alarak beton zeminlerinizin ömrünü uzatmaya hazır mısınız? Tek yapmanız gereken cep telefonunuzu çıkararak firmamızın numarasını tuşlamanız ve istediğiniz beton parlatmayı anlatmanızdır. Ekibimiz size uygun işlem seçeneklerini ve uygun maliyetli çözümleri önererek en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.