Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon

Ankara İzmir Kayseri Konya Eskişehir Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları ve Fiyatları konusunda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Poliüretan enjeksiyon nedir? Bina ve yapılarda temel, asansör kuyuları ve tüneller ile kapalı otopark gibi alanlarda beton içerisinden ve soğuk derz noktalarından su sızdırması problemine karşı uygulanan su yalıtım dolgu işlemine poliüretan enjeksiyon denilir. Su yalıtım kaplamalarının doğru bir şekilde etki etmesi için zorunlu bir işlemdir. Akrilik ya da beton dolgu çeşitlerini içeren uygulamalarda bulunmaktadır. Amaç sızıntı yapan suyun önünü kesmek ve basıncını azaltmaktır. Bu sayede yapılan su yalıtım kaplamaları daha etkin sonuç verecek ve su yalıtımındaki başarı artacaktır. Bina temel ve perde betonları ile farklı zamanlarda dökümü gerçekleşen beton katmanları arasında tam birleşme sağlanmaz ve bu olaya da soğuk derz denilir.

Poliüretan enjeksiyon su yalıtımı uygulaması soğuk derz bölgelerinde oluşan boşluğun doldurulmasını sağlayarak su sızıntılarını engeller. Uygulama işlemi özel poliüretan enjeksiyon dübeli kullanılarak yapılır. Sızıntı bölgesinin çevresine çapraz şekilde enjekte edilerek tüm çatlağın doldurulması sağlanır. Bu sayede su sızıntısının önüne geçilir. Dübeller doğru şekilde yerleştirildikten sonra poliüretan enjeksiyon makinesi ile doğru basınçta betonu patlamayacak şekilde poliüretan enjeksiyonu yapılmalıdır. Enjeksiyon işlemi poliüretan dolgu malzemesi çatlaklardan sızana kadar devam ettirilmedir ki tam bir yayılma ve kaplama sağlasın. Doğru uygulama ve yapılan su yalıtım kaplaması sayesinde bütün su yapının dışında tutulabilir. ZEK firması olarak poliüretan su yalıtım kaplaması yaptırmak isteyenlere deneyimli personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Poliüretan enjeksiyon yapan firmalar arasında uygulamaları en yüksek doğrulukta yapan bir firma olan ZEK firmamız sayesinde bodrum ve temellerde canınızı sıkan su sızıntılarından kolayca kurtulabilirsiniz. Poliüretan enjeksiyon pompası ile yapılan uygulamalar sayesinde beton duvarlardaki çatlaklar tam anlamı ile doldurulacaktır. ZEK firması olarak en uygun poliüretan enjeksiyon fiyatları ile yaptığımız uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak ve firmamızdan hizmet talep etmek için iletişim numaralarımızı kullanarak bizi arayabilirsiniz. En iyi fiyatlarla en iyi işçilikle hizmet almak ise çok kolay sadece bize ulaşmanız bu konuda en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır. Su yalıtımında en iyi sonucu alarak su yalıtımını bir daha dert etmek istemeyen herkese hizmetlerimizi öneririz.